W ciągu czterech ostatnich dni przeżyłam wiele emocjonujących chwil, poznałam mnóstwo inspirujących ludzi, płakałam, śmiałam się i rozwijałam. Brałam udział w wydarzeniu, które w dużej części dwa lata temu zmieniło moje myślenie o pieniądzach i bogactwie. Bogactwie, które nie tylko dotyczy naszego stanu konta i sposobu myślenia o finansach, ale to, jakimi jesteśmy ludźmi, jak bardzo inspirujemy innych do rozwoju, jak chcemy pomagać, czym wartościowym chcemy się dzielić ze światem. Szkolenie „Millionaire Mind Intensive” to program autorstwa T.Harva Ekera, mulitimilionera, od wielu lat zajmującego się psychologią osiągnięć i podejściem do finansów osobistych. Tym razem, dzięki praktykom zawodowym mogłam zobaczyć jak przygotowanie takiego eventu wygląda od zaplecza. Brało w nim udział 1600 osób i trwało ono przez 3 pełne dni. Dla nas- osób pracujących w firmie, wolontariuszy i wszystkich pomagających przy realizacji, a więc również dla ekipy dźwiękowców i realizatorów trwał 4 dni. Już w czwartek mieliśmy dzień techniczny. Trzeba było przygotować hale, masę rekwizytów dla uczestników i podzielić obowiązki.

Zdecydowałam się działać wspólnie z ponad 50 wolontariuszami:) Wspaniali, otwarci ludzie, w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami, wszyscy chcą pomagać innym w dążeniu do rozwoju i spełniania swoich marzeń. Rzadko zdarza mi się to, żeby znać kogoś jeden dzień i czuć to, że tak wiele nas łączy, że tworzymy jedną, wielką, rozwijającą się „rodzinę” 🙂 Jesteśmy na Ty, bez względu na wiek. Działamy zespołowo, pomagamy sobie, jeśli ktoś czegoś nie umie zrobić, albo nie domaga, prosimy o wsparcie:) Jest wymagająco! Wcześnie wstajemy, późno wychodzimy, czasem trzeba być już na 6;30, pracujemy po 16 h. Na koniec dnia nogi odmawiają posłuszeństwa, oczy są zaczerwienione ze zmęczenia. Jak sobie z tym poradzić? Podnosić energię! W jaki sposób jeśli prawie nie ma czasu na sen?

Fizjologia+ focus+ język

Triada Anthonego Robbinsa! Fizjologia: czyli skaczemy, tańczymy, klaszczemy, przybijamy sobie piątki, celebrujemy każdy nasz indywidualny i zespołowy sukces:) Focus: skupiamy się na pozytywnych przeżyciach ludzi, pielęgnujemy pozytywną energię, skupiamy się na rozwoju swoim i uczestników wydarzenia. Programujemy się na sukces. Język: używamy słowa wyzwanie, zamiast problem! 

Atmosfera pracy jest fantastyczna. Firma dba o nasze dobre samopoczucie, w żywy sposób budując naszą integracje, poczucie sensu tego, co robimy a także zapewniając nam pyszne jedzonko. To, w jaki sposób działamy i to, że eventy rozwojowe organizowane przez Milewski& Partnerzy odmieniają życia tysięcy ludzi w Polsce sprawia, że niektórzy z wolontariuszy uczestniczą w każdym z organizowanych przez firmę wydarzeń:)

Zaobserwowałam, że to, co czyni te szkolenia wyjątkowymi to, że ludzie mogą się na nich wybawić. Nie tylko dostają solidną dawkę wiedzy. Mogą cieszyć się, śmiać, tańczyć, śpiewać. Na co dzień raczej nie mamy do tego przyzwolenia bez spożywania alkoholu. Tutaj w jednym rzędzie może siedzieć prezes poważnej firmy i student, albo nawet nastolatek. Razem celebrują to, co w życiu udało im się zrealizować i wizje przyszłości, które stworzyli w swoich umysłach.

Najpiękniejszy dla mnie moment to zakończenie. Nie dlatego, że będę mogła wreszcie odsapnąć. Był to moment docenienia wszystkich osób, bez których to wydarzenie nie mogło by się odbyć. Trener prowadzący szkolenie wywołuje nas- WOLONTARIUSZY! Wspólnie z grupą na moment wybiegamy na środek, w rytm energetycznej muzyki. 1600 osób klaszcze nam i dziękuję. Czujemy się niesamowicie! Po zakończeniu części dla uczestników mamy swoje pożegnanie. Najpierw podziękowanie od Barbary Wrzosek– szefowej:) Słyszymy masę ciepłych słów i dostajemy babeczki!

Następnie do ekipy przychodzi Daugh Nelson i Arnon Bar Nes– dwóch wybitnych trenerów prowadzących całe wydarzenie. Podziękowania, płaczemy z radości i z dumy, że są tam z nami:)

Podsumowując jestem szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tak wyjątkowym wydarzeniu! Wiem, że to nie ostatni event tej natury, w którym z radością wezmę udział. Dlaczego chce to robić? Bo widzę w tym prawdziwe PIĘKNO! Piękno działania ludzi nie idealnych wizualnie, często po ciężkich doświadczeniach życiowych, czasem chorobach, którzy się nie poddają. Walczą o swoje zdrowie, swoje szczęście i żyją również dla innych! Pierwszy raz w życiu wiem, że jestem we właściwym miejscu!

Szczęśliwiej!